Stan u Velikom Grđevcu kod BjelovaraVeliki Grđevac – Prodajem za oko 25 000 € - ILI MIJENJAM trosobni stan na prvom katu koji je prije započete adaptacije imao: dvije sobe, kuhinju, izbu, wc, kupaonicu, predsoblje i podrum ukupne površine 74,83 m² u zgradi u V. Grđevcu, Trg Mate Lovraka 2. Započeto je preuređenje, mogućnosti su višestruke, moderan stan ili uredski prostor, ambulanta i slično. Dvije glavne sobe mogu se spojiti u jednu prostoriju od 9 x 5 m visine 3 m. Stan je u otkupu od Hrvatskih šuma, mjesečna rata 200 kuna. Stan ima priključak na električnu energiju, vodovod i kanalizaciju, priključak plina je doveden do ulaznih vrata. Stanu pripada i podrum 5 x 2 x 3 m u zgradi. Ima na korištenju i drvenu garažu koja nije uknjižena. Stan je bez tereta.
U neposrednoj blizini nalazi se novo izgrađeni bazen, kuglana, caffe bar, škola, pošta, benzinska stanica i druge trgovine. Moguća je i zamjena za manje gradilište u zapadnoj Istri, ( okolica: Umag-Novigrad-Poreč-Rovinj-Pula) Sve informacije na 098 600 700.  

2 komentara:

  1. Xilografie con motivi istriani lavoro manuale in legno. L'offerta è valida per Umago ed i suoi ospiti. Azione per terminare la stagione e uno sconto del 10% sul prezzo normale. La spedizione è gratuita in Umago. Incisioni unici in legno, oggetti sono unici e fatti a mano appositamente per questa zona, Umago, Tennis, Istria. Si parla inglese e italiano. Gli ordini al numero di telefono cellulare locale 098 600 700 Prezzo di listino di 250 kune, l'azione dei prezzi 30 euro.

    OdgovoriIzbriši
  2. Chorvátsko, Istria region - Vďaka stredomorské podnebie, ktorý je zmiešaný s Mierne kontinentálne, v severozápadnej Istrii je príjemný pobyt po celý rok. Horúce a suché letá priniesť veľa slnečného svitu a mierne a daždivé zimy sú oveľa mäkšie charakter než tie vo vnútrozemí kontinentu. Umag, Umag, Poreč, Rovinj a jeho okolie Vzhľadom k občasným prílivu alpského vzduchu s príjemnou letnou teplo, takže obyvatelia a hostia tejto oblasti teraz jedným z najblagotvornijih vzduchu a v globálnom meradle. Krištáľovo čisté more pozdĺž pobrežia Umag a Novigrad je veľmi vhodná na kúpanie - plávanie sezóna začína v máji a často trvá až do októbra. Viac v období od júna do septembra zahriať na veľmi pohodlné 23 až 27 ° C, zatiaľ čo slanosť je 36 až 38 ‰. Niektoré z najkrajších pláží v Chorvátsku sa nachádza v severozápadnej Istrii a na ne Modrá zástava, prestížne označenie ekologickej rovnováhy. Kým ľahký vánok vánok prináša osvieženie v horúcich letných dňoch, ostatné vetry typické pre oblasti sa vyskytujú hlavne mimo sezónu. Bora je silný a zima vietor; fúka z pevniny na more, a mnoho z nej radovať, že rozptýli mraky a prináša jasné počasie. Chudobnejší a teplejšie juh zase prináša mraky a dážď, fúka od mora na pevninu. Northwestern Istria je miestom s relatívne malým dažďom, ktorý v priebehu rokov medzi 700 a 1000 mm. Letá sú väčšinou suchá, zatiaľ čo zimy priniesť niečo viac daždivé dni. Dažďová zrážka je hojnejší v interiéri a kopcovitých oblastiach a vzácny v západnom pobrežnom páse. Sneh v severozápadnej Istrii sa vyskytuje zriedka a krátko drží. Ideálny čas pre návštevu severozápadnej Istrii je obdobie od apríla do októbra, hoci región Jadranské môže pohodlne cestovať v každom ročnom období. Priaznivé klíma je určite jedným z drahých tromf Umag, Novigrad, západnej Istria, istrijskej mestečko, v ktorom mnoho nájsť ideálne podmienky pre kvalitnú dovolenku.

    OdgovoriIzbriši